Doğum Günü Kutlama Mesajları

0
Doğum Günü Kutlama Mesajları, resimli tebrik kartlar
Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun !

1)Kalın bir romanın iki satırı olsak, en heyecanlı yeri orası olsa. Orada da şunlar yazsa: Biri yokken diğeri yok. İyi ki varsın. İyi ki hayatımdasın.

2)Ağla ağla gözyaşı bırakmadın gözlerimde. Çok duygulandım bu doğum gününde. Sebebi çok açık yanında değilim. Ama kalbim hep seninle. İyi ki doğdun.

3)Seni seveni zehir olsa da yut ama seni sevmeyeni bal olsa bile unut. Hayat hep iyi insanları çıkarsın karşına. İyi ki doğdun.

4)Güller açtı bahçede, hüzün doldu bak evde. Sen yoksun yanımızda ama iyi ki varsın hayatımızda. Doğum günün kutlu olsun.

5)Bu sene bir değişiklik olsa ve yaşlanmasan diyecem ama sen zaten hep gençsin. Çünkü çocuk ruhunla, yüzünden eksi olmayan o içten gülücüklerinle iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun

6)Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...

7)Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. 

8)Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın...

doğum günün kutlu olsun

9)Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara...

10)Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün KUTLU OLSUN.
Tags

Post a Comment

0Comments

Post a Comment (0)

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Accept !